На Піп Івані знайшли найвисокогірнішу печеру України. ВІДЕО На Піп Івані знайшли найвисокогірнішу печеру України. ВІДЕО Вхід до печери знаходиться на висоті 1962 метри, лише на 58 метрів нижче від обсерваторії. Два роки тому місцевий мешканець показав рятувальникам вхід в печеру. Але він далі першої зали не йшов. Рятувальники, на чолі з калушанином Василем Фіцаком, спустилися далі.
Мінекономрозвитку не полишає спроб вдосконалити туристичне законодавство з метою захисту туристів Мінекономрозвитку не полишає спроб вдосконалити туристичне законодавство з метою захисту туристів Нещодавно з'явився новий законопроект - проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері туризму»
Молодий війт знає, як привабити туристів у села Прикарпаття. ВІДЕО Молодий війт знає, як привабити туристів у села Прикарпаття. ВІДЕО Іван Вережак – один із наймолодших сільських голів на Прикарпатті. Він доводить, що за бажання будь-яке село можна осучаснити та розвивати. Він пропонує шукати особливості кожного населеного пункту, які б привабили туриста, та об’єднати їх в єдиний кластер.
11 водоспадів Прикарпаття, які потрапили до ТОП-40 найгарніших водоспадів 11 водоспадів Прикарпаття, які потрапили до ТОП-40 найгарніших водоспадів Мальовничі Карпати мають чим здивувати не тільки простих туристів, які приїжджають помилуватися з усіх регіонів України та за кордону, але й досвідчених знавців гір, запеклих фанатів гірської природи – чистої, неймовірно красивої, мальовничої, а місцями і недоторканної, де ще не ступала нога людини чи просто не наважувалась цього зробити.
У Косові пройде фестиваль “Лудинє”. Гостей чекає концерт та показ одягу з етнічними мотивами У Косові пройде фестиваль “Лудинє”. Гостей чекає концерт та показ одягу з етнічними мотивами Фестиваль “Лудинє-2019” відкриється 6 липня у середмісті Косова, який 7 липня відзначатиме День міста.
15 фактів про Солотвино та озера 15 фактів про Солотвино та озера Корисна інформація для тих, хто планує свій відпочинок в Закарпатті, планує відвідати Солотвино, от, що треба знати.
Карпатський Легіон розпочинає набір Карпатський Легіон розпочинає набір Карпатський Легіон розпочинає набір учасників для навчальної програми з військово-прикладних дисциплін
Квест, дефіле і борщ: калуський осередок Пласту провів дитяче свято. ФОТО Квест, дефіле і борщ: калуський осередок Пласту провів дитяче свято. ФОТО «Діти - квіти»: під такою назвою в суботу, 1 червня, у Калуші відбулось свято, приурочене Дню захисту дітей. Організатори кажуть, що хотіли трохи розрухати місто, заполонивши його дитячим галасом, сміхом, радісними та усміхненими дитячими обличчями.
SUP - серфінг SUP - серфінг Сапсерфінг - водний вид спорту, різновид серфінгу, в якому серфер, стоячи на дошці, переміщається по воді за допомогою греблі веслом. 
Уряд посилив ліцензійні вимоги до туроператорів Уряд посилив ліцензійні вимоги до туроператорів 22 травня уряд ухвалив ініційовані та розроблені Мінекономрозвитку зміни до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності – тепер туристичні оператори повинні мати постійне фінансове забезпечення перед туристами та працювати максимально відкрито у правовому полі.