У Карпатах згорів туристичний притулок “Хата під Яйком”. ФОТО Гірські рятувальники, які виявили згарище, застерігають брати намети на маршрут до гори Яйко Ілемське – зупинитися і відпочити більше ніде.
50 найкрасивіших замків, палаців і фортець України Крим, який був і зaлишaється укрaїнським. Кaлейдoскoп Тернoпільщини і Львівщини. Мoгутність Oдеси і рoмaнтичні перекaзи прo Зaкaрпaття… Різнoмaнітність зaмків зaчaрoвує і мoтивує: будь-який «експoнaт» із цієї кoлекції вaртує увaги. A мoже, й мaндрівки?..
Найцікавіші туристичні місця Тернопільщини. ФОТО Тернопільська область багата на історичні та природні місця і пам’ятки. Маленький Версаль, дендропарк в Раю, найбільша гіпсова печера в світі і найкрасивіша неоготична споруда  в Україні – ми зібрали найцікавіші місця в Тернопільській області, про які мало хто чув! 
Впізнай себе: 11 яскравих типажів українських туристів Ви часто помічали, що турист від туриста різниться? Хтось любить подорожувати для того, щоб провести відпустку, а хтось - задля нових відчуттів. А для когось подорожі - це стиль життя і саморозвитку.
Що робити у Верховині Любите гори, але не любити багатоденні походи з наметами? Хочете усамітнитися, але у цивілізованих умовах? Трішки музеїв, трішки гуляти пішки, можливо цілий день присвятити великій пішохідній мандрівці, але обов’язково повернутися спати у тепле ліжко? То Верховина одразу після закінчення туристичного сезону саме для вас!
Чому Україні потрібен внутрішній туризм Не лаймо соціологів, вони грають, як уміють. Зокрема, йдеться про оцінку кількості українців, які жодного разу не були за кордоном.
14 унікальних природних ландшафтів, схожих на твори мистецтва. ФОТО Наскільки б витонченими і майстерними не здавалися твори сучасних художників, скульпторів і архітекторів, їм ніколи не перевершити творіння природи. Картина не може передати всіх відтінків кольору рослин і мінералів, скульптура не зуміє точно показати вираз очей красуні, і навіть найбільші у світі архітектурні пам’ятники не можуть змагатися за грандіозністю і величчю з неймовірно красивими гротами і високими гірськими масивами. Ось кілька шедеврів, які вражають уяву.
Туристи в пошуках вигідних цін забираються подалі від Одеси Туристичний бум, який пережила в нинішньому році Одеська область, безумовно, вигідний всім, хто працює в сфері сезонного обслуговування. Однак курортний ажіотаж має і негативні сторони: тисячі туристів з усієї країни просто не можуть відпочити, так як банально не вистачає місць.
«Золотий» сплав Дністром. ФОТО. ВІДЕО 21-22 жовтня Компанія «ПАВЛІВ & Кº» провела «Золотий» сплав на катамарані Дністром і закриттям сезону «Дністровський каньйон – 2017».
На Львівщині пройшов Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності 18-20 жовтня у Львівському Палаці мистецтв пройшов Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності – 2017.