Каяк-тур вихідного дня «Галич – Нижнів». ФОТО. ВІДЕО Каяк-тур вихідного дня «Галич – Нижнів». ФОТО. ВІДЕО 13 травня 2018 року Українська Туристична Компанія «Павлів & К°» організувала та провела за п’ять років професійної діяльності перший прогулянковий каяк-тур вихідного дня «Галич – Нижнів» по річці Дністер.
Сезон сплавів по Дністру відкрито. ФОТО. ВІДЕО Сезон сплавів по Дністру відкрито. ФОТО. ВІДЕО 28-29 квітня 2018 року Компанія «ПАВЛІВ & Кº» провела відкриття сезону сплавів «Дністер - 2018», який відбувся в одному з найбільших в Європі каньйонів.
Відкриття сезону «ДНІСТЕР – 2018» Відкриття сезону «ДНІСТЕР – 2018» 28-29 квітня 2018 року Компанія «ПАВЛІВ & Кº» проводить і запрошує всіх на відкриття сезону сплавів «Дністер - 2018», який відбудеться на катамаранах в одному з найбільших в Європі каньйонів.
Інформаційний тур «Вихідні на Долинщині»! ФОТО Інформаційний тур «Вихідні на Долинщині»! ФОТО 21-22 квітня Долинською районною державною адміністрацією проведено інформаційний тур для туроператорів та туристичних агенцій внутрішнього ринку «Вихідні на Долинщині».
Легендарні місця - Дністровський каньйон. ВІДЕО. ФОТО Легендарні місця - Дністровський каньйон. ВІДЕО. ФОТО Дністровський каньйон – унікальне природне явище як в Україні, так і світі. Його різноманіття протяжністю в 250 кілометрів творять скелясті кручі, реліктові ліси з віковими дубами, унікальні джерела та каскадні водоспади, таємні печери, скельні храми та навіть фортеці – сотні пам’яток живої та неживої природи. Тож не дивно, що Дністровський каньйон визнано одним із семи природних чудес України.
Дністер туристичний: де мандрувати і що дивитися. ФОТО Дністер туристичний: де мандрувати і що дивитися. ФОТО Дністер у своїй середній течії - це щось неймовірне. Але ви втомитеся перевіряти цей факт на автомобілі. Бо мости тут – великий дефіцит. Найбільш мальовничу річку України краще вивчати саме з води. Мандрувала: Ірина Пустиннікова
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму – водний туризм «Карпатські ралі». ВІДЕО Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму – водний туризм «Карпатські ралі». ВІДЕО Змагання проводились з 30 березня по 01 квітня 2018 року в районі смт. Вигода, Долинського району Івано-Франківської області на  річці Свіча урочище "Шандра".
Дністровська флотилія Дністровська флотилія Якщо вірити історикам, в часи Галицько-Волинського князівства на місці сучасного Галича стояв порт на Дністрі, а ріка була значно повноводнішою, ніж сьогодні. Як торговий шлях з галицького передгір’я до Чорного моря, Дністер був відомий ще в античності. Греки називали його Донастер, а римляни – Тирас.
Тур на «СВЯТО НЕБА» Тур на «СВЯТО НЕБА» Запрошуємо Вас у тур вихідного дня 20 травня 2018 року на дельтадром у с.Одаїв/Ісаків (Тлумацького району), де відбудеться відкриття сезону пара планеризму «СВЯТО НЕБА».