Весняні канікули саме на Прикарпатті Весняні канікули саме на Прикарпатті Туристам пропонують запланувати весняні канікули саме на Прикарпатті. Серед рекомендацій — фестиваль бігусу у Калуші.    
Як подорожувати автостопом в Україні та за кордоном Як подорожувати автостопом в Україні та за кордоном Як подорожувати автостопом в Україні та за кордоном: практичні поради.Від редакції: нам часто пишуть із проханням розповісти про бюджетні варіанти мандрівок. Цього разу мова піде про автостоп. Журналіст IGotoWorld.com Андрій Плига має більше ніж трирічний досвід подорожей автостопом в Україні і за кордоном. Виходячи з власного досвіду, він дасть вам практичні поради, як автостопити, що робити, а чого краще уникати.
10 ПОМИЛОК ПРО ТУРИЗМ 10 ПОМИЛОК ПРО ТУРИЗМ 10 помилок про туризм, або що заважає нам відправитися на природу?
Фосфорні штольні Незвиська. ФОТО-ВІДЕО Фосфорні штольні Незвиська. ФОТО-ВІДЕО У лютневий морозяний день Компанія «Павлів і К» організувала для своїх інструкторів та прихильників пізнавальний тур вихідного дня у Незвисько, а сами у штольні. Більша частина сучасного Незвиська лежить у добре захищеній від вітрів долині. З двох протилежних сторін над нею височіють дві гори — Червона й Біла. Такі назви вони отримали завдяки каменю-пісковику.
Піп Іван, Говерла, Петрос – що означають назви Українських Карпат. ФОТО Піп Іван, Говерла, Петрос – що означають назви Українських Карпат. ФОТО Про те, що Говерла найвища гора України, і де вона знаходиться, знають майже всі, багато хто знає й те, яка її приблизна висота, а от чому, хто і коли назвав гору саме таким "ім'ям" – питання вже значно складніше. Попри те, що вивченням назв українських гір, або оронімів – власних назв будь-якого об'єкта рельєфу земної поверхні займаються багато дослідників все одно буває важко точно визначити чи, приміром, Піп Іван таки дійсно названий на честь якогось священика Івана. Але й самі гіпотези походження назв бувають дуже цікавими і несподіваними. "Про Захід" вирішив пошукати звідки ж взялися цікаві назви деяких відомих вершин Українських Карпат.
Зимовий водоспад “Дівочі сльози”. ФОТО. ВІДЕО Зимовий водоспад “Дівочі сльози”. ФОТО. ВІДЕО Сьогодні 03 березня 2018 року Компанія «Павлів & К°» у супроводі директора КП "Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича" Михайла Ковтуна здійснили мандрівку до водоспаду «Дівочі сльози» - унікального травертинового водоспаду, основою якого є мох, що сотнями років ріс, відмирав, кам’янів і спричинявся до появи наступних поколінь цього ж моху.
Спаскінець «Морковка» Спаскінець «Морковка» Спаскінець «Морковка» - засіб для надання допомоги потопаючим, який врятував тисячі життів. Обов'язковий аксесуар в будь-якій складній подорожі.
Реєстрацію на XVIII Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва "Стежками Героїв 2018" відкрито Реєстрацію на XVIII Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва Реєстрацію на XVIII Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва "Стежками Героїв 2018" відкрито! Люди кажуть, що не жінки - Чоловіки лиш у бій вирушають.А хто ж тоді зберігає край, Який з боями вони залишають?
Який туристичний ніж краще купити для походу Який туристичний ніж краще купити для походу Мабуть найголовніший інструмент в туристичному поході – це ніж. Якісний ніж завжди виручить вас в складній ситуації, а поганий, навпаки, доставить багато проблем. Найкращі ножі мають унікальні характеристики, яких немає у інших моделей туристичних ножів і без яких важко обійтися.
Карпатський “Стоунхендж” Карпатський “Стоунхендж” Всім добре відомий славетний Стоунхендж. Та  мало хто знає, але в Україні є своя така кам’яна дивовижа. Тому, щоб побачити його зовсім необов’язково їхати до Англії,  достатньо просто відвідати наші Карпати.