Який туристичний ніж краще купити для походу Який туристичний ніж краще купити для походу Мабуть найголовніший інструмент в туристичному поході – це ніж. Якісний ніж завжди виручить вас в складній ситуації, а поганий, навпаки, доставить багато проблем. Найкращі ножі мають унікальні характеристики, яких немає у інших моделей туристичних ножів і без яких важко обійтися.
Карпатський “Стоунхендж” Карпатський “Стоунхендж” Всім добре відомий славетний Стоунхендж. Та  мало хто знає, але в Україні є своя така кам’яна дивовижа. Тому, щоб побачити його зовсім необов’язково їхати до Англії,  достатньо просто відвідати наші Карпати.
ПЕРЕЛІК пунктів обігріву, розгорнутих на території Івано-Франківської області ПЕРЕЛІК пунктів обігріву, розгорнутих на території Івано-Франківської області Перелік пунктів обігріву, розгорнутих на території Івано-Франківської області станом на 02.03.2018
Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині. ФОТО Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині. ФОТО Сьогодні в обласному центрі розвитку туризму Івано-Франківська відбувся круглий стіл на тему: «Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині: маркетинг територій через регіональні продукти харчування».
На Драгобраті знайшли зниклих три дні тому лижників. ВІДЕО На Драгобраті знайшли зниклих три дні тому лижників. ВІДЕО У Карпатах загубилися хлопець з дівчиною з Києва. Вони провели три дні і три ночі в ущелину на горі Драгобрат по сусідству з ведмедем-шатуном, поки їх не знайшли рятувальники.
Шість переконливих причин подорожувати самому Шість переконливих причин подорожувати самому Навіть коротка подорож наодинці дасть цікавий досвід та допоможе розвинути корисні навички, які вам пригодяться у повсякденному житті. Чому варто подорожувати наодинці.
В "Укргідроенерго" розповіли, як будуватимуть ГЕС на Дністрі В Укргідроенерго зважено підходить до питання підготовки планованого будівництва ГЕС в басейні Верхнього Дністра.
У Києві відкрилась унікальна виставка до 100-річчя державного герба України У Києві відкрилась унікальна виставка до 100-річчя державного герба України До 100-річчя затвердження Державним гербом — Тризуба Український інститут національної пам’яті спільно з Національним музеєм історії України 26 лютого відкрили виставку «Символ твоєї свободи».
У Микуличині українці і поляки говорили про відновлення обсерваторії на горі Піп-Іван  У Микуличині українці і поляки говорили про відновлення обсерваторії на горі Піп-Іван В с. Микуличин відбулася робоча зустріч українсько-польських експертів з відновлення астрономічної обсерваторії на горі Піп-Іван.
За Дністровському каньйону пройде новий екомаршрут. ВІДЕО Новий "зелений маршрут" для пішохідного та велотуризму збираються прокласти по Дністровському каньйону. Координатор проекту Green Ways Сергій Підмогильний розповів, що ця прграма дозволить без великих витрат розвинути інфраструктуру і оживити місцеву економіку.