Замки Львівщини, які не показують туристам Замки Львівщини, які не показують туристам Львівщина відома серед українців як туристичний регіон. Край славиться не лише Карпатами, бальнеологічними курортами та древнім містом Лева, а й старовинними палацами та замками. Зазвичай гостям пропонують поїздку у Жовкву чи тур «Золотою підковою Львівщини», який включає в себе відвідини більш-менш відреставрованих Олеського, Підгорецького та Золочівського замків. Та у Львівській області є чимало пам’яток фортифікації, яким пощастило значно менше – зараз вони вже перетворилися на руїни або близькі до того.
Намет ROCKLAND TRAILS. ПРОКАТ Намет ROCKLAND TRAILS. ПРОКАТ На прокат у Компанію „ПАВЛІВ & К°” поступили нові намети для туризму серії ROCKLAND TRAILS.  ROCKLAND - польський бренд заснований у 2009 році компанією RAVEN. Широко доступний на ринку з весни 2011 року, пропонує високоякісні речі для для кемпінгу і туризму. Намети, рюкзаки, спальні мішки, гермо мішки, посуд, аксесуари для кемпінгу та туризму. В даний час бренд продається більш ніж в 150 магазинах у Польщі, і з 2014 року продукти Rockland експортується на закордонні ринки.
Фотокамера Степана Бандери повернулась на Прикарпаття. ВІДЕО Крізь нього дивився Бандера. Фотоапарат, яким робив світлини провідник ОУН - УПА, привезли на Прикарпаття. У музей Степана Бандери раритет передав його онук, Стефко.
20 КОРИСНИХ ПОСИЛАНЬ ДЛЯ САМОСТІЙНИХ ПОДОРОЖЕЙ Однак подорожувати самостійно, моментами, не так вже й просто і приємно, як здавалось би. Потрібно достатньо часу, організованості та знань, щоби спланувати відпочинок так, щоб все було ідеально і саме "під вас".
Корпоративний відпочинок у Карпатах Корпоративний відпочинок у Карпатах 2 та 3 липня 2016 року, колектив мережі супермаркетів «Гостинний Дім» провів надзвичайний активний корпоративний відпочинок у Карпатах. Успіх нашої компанії залежить від співробітників, їхнього професіоналізму та командного духу. Саме тому, періодичні корпоративні заходи є невід’ємною частиною нашого життя. Вони згуртовують, вносять різноманіття, підвищують мотивацію.
Унікальну пам'ятку історії козацтва відновили в Запоріжжі. ВІДЕО В Запорізькому національному заповіднику "Хортиця" завершують реставрацію двох дерев'яних суден XVIII та XIX століття. На цих кораблях на початку XVIII століття козаки воювали з турками. Тоді таких суден було збудувано близько чотирьохсот. Усі вони були дерев’яні, тому з роками просто розсипались у водах Дніпра. Впродовж 10 років археологи знаходили і підіймали з дна уламки цих кораблів. Тепер деталі зібрали докупи та відновлюють ціле судно.
Калуш Домбровске озеро курорт. ФОТО Калуш Домбровске озеро курорт. ФОТО Місто-курорт Калуш – Домбровське озеро знаходиться на відстані 2 км від центру міста Калуш. Коли тут сформується озеро із площею водного дзеркала близько 100 га, з довжиною берегової лінії 6 км, Калуш одержить всі шанси перетворитися в місто-курорт.
Калуш запрошує пройтись туристичним маршрутом «Франковими стежками» Калуш запрошує пройтись туристичним маршрутом «Франковими стежками» 28 травня в музеї-оселі родини Івана Франка відбулася презентація буклету та туристичного маршруту «Франковими стежками». Це відбулося з нагоди відзначення 100-річчя від дня його смерті.
Стартувало голосування за 7 історичних міст і містечок України Стартувало голосування за 7 історичних міст і містечок України 1 червня 2016 року стартував ще один конкурс із серії «Сім чудес України». Цього разу інтернет-користувачі та експерти визначають 7 найпривабливіших історичних місцевостей нашої держави. Проголосувати онлайн, обравши своїх сім кандидатів, можна до 25 вересня 2016 року.
Подяка від Джамали Подяка від Джамали Переможниця конкурсу «Євробачення-2016» Джамала / Jamala, подякувала Компанії „ПАВЛІВ & К°" за обслуговування, під час зняття відеокліпу "1944" у Карпатах, на висоті 1565 метрів, під грозовими хмарами та проливним дощем.