Проект "52 вікенди на Івано-Франківщині" Проект Запрошую туристичний бізнес краю запропонувати цікавий туристичний продукт. А ми допоможемо туристам про нього дізнатись. Маю надію, що наш спільний проект внутрішнього туризму стимулюватиме розвиток інфраструктури, сталої рекреації, а потім і в'їзного (іноземного) туризму.
Як на Прикарпатті атовець заробляє на страусиній фермі Як на Прикарпатті атовець заробляє на страусиній фермі На Прикарпатті атовець п’ять років відбудовував приміщення для страусиної ферми на хуторі Ловаги, що на Рожнятівщині.
На Піп Івані знайшли найвисокогірнішу печеру України. ВІДЕО На Піп Івані знайшли найвисокогірнішу печеру України. ВІДЕО Вхід до печери знаходиться на висоті 1962 метри, лише на 58 метрів нижче від обсерваторії. Два роки тому місцевий мешканець показав рятувальникам вхід в печеру. Але він далі першої зали не йшов. Рятувальники, на чолі з калушанином Василем Фіцаком, спустилися далі.
Мінекономрозвитку не полишає спроб вдосконалити туристичне законодавство з метою захисту туристів Мінекономрозвитку не полишає спроб вдосконалити туристичне законодавство з метою захисту туристів Нещодавно з'явився новий законопроект - проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері туризму»
Молодий війт знає, як привабити туристів у села Прикарпаття. ВІДЕО Молодий війт знає, як привабити туристів у села Прикарпаття. ВІДЕО Іван Вережак – один із наймолодших сільських голів на Прикарпатті. Він доводить, що за бажання будь-яке село можна осучаснити та розвивати. Він пропонує шукати особливості кожного населеного пункту, які б привабили туриста, та об’єднати їх в єдиний кластер.
11 водоспадів Прикарпаття, які потрапили до ТОП-40 найгарніших водоспадів 11 водоспадів Прикарпаття, які потрапили до ТОП-40 найгарніших водоспадів Мальовничі Карпати мають чим здивувати не тільки простих туристів, які приїжджають помилуватися з усіх регіонів України та за кордону, але й досвідчених знавців гір, запеклих фанатів гірської природи – чистої, неймовірно красивої, мальовничої, а місцями і недоторканної, де ще не ступала нога людини чи просто не наважувалась цього зробити.
У Косові пройде фестиваль “Лудинє”. Гостей чекає концерт та показ одягу з етнічними мотивами У Косові пройде фестиваль “Лудинє”. Гостей чекає концерт та показ одягу з етнічними мотивами Фестиваль “Лудинє-2019” відкриється 6 липня у середмісті Косова, який 7 липня відзначатиме День міста.
15 фактів про Солотвино та озера 15 фактів про Солотвино та озера Корисна інформація для тих, хто планує свій відпочинок в Закарпатті, планує відвідати Солотвино, от, що треба знати.
Карпатський Легіон розпочинає набір Карпатський Легіон розпочинає набір Карпатський Легіон розпочинає набір учасників для навчальної програми з військово-прикладних дисциплін
Квест, дефіле і борщ: калуський осередок Пласту провів дитяче свято. ФОТО Квест, дефіле і борщ: калуський осередок Пласту провів дитяче свято. ФОТО «Діти - квіти»: під такою назвою в суботу, 1 червня, у Калуші відбулось свято, приурочене Дню захисту дітей. Організатори кажуть, що хотіли трохи розрухати місто, заполонивши його дитячим галасом, сміхом, радісними та усміхненими дитячими обличчями.
SUP - серфінг SUP - серфінг Сапсерфінг - водний вид спорту, різновид серфінгу, в якому серфер, стоячи на дошці, переміщається по воді за допомогою греблі веслом. 
Уряд посилив ліцензійні вимоги до туроператорів Уряд посилив ліцензійні вимоги до туроператорів 22 травня уряд ухвалив ініційовані та розроблені Мінекономрозвитку зміни до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності – тепер туристичні оператори повинні мати постійне фінансове забезпечення перед туристами та працювати максимально відкрито у правовому полі.
Івано-Франківськ кличе на святкування Дня Дністра Івано-Франківськ кличе на святкування Дня Дністра У суботу, 25 травня, в парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відбудеться грандіозне святкування Міжнародного дня Дністра.
День матері: Каяк-тур Дністровським каньйоном. ВІДЕО День матері: Каяк-тур Дністровським каньйоном. ВІДЕО Сім'я із Калуша активно відмітила День матері замовивши Каяк-тур по Дністру.
Гастрономічний фестиваль "БІГУС - 2019" Гастрономічний фестиваль Єдиний в Україні гастрономічний фестиваль «БІГУС-2019» проводиться 26 травня 2019 р. з метою збереження, розвитку та популяризації українських національних традицій, кухні, та присвячений Дню міста Калуша.
Вакансії на літо Вакансії на літо Українська туристична компанія «Компас-тур» з організації та проведення активних видів відпочинку шукає на роботу молодих, активних і креативних професіоналів, які люблять та мають можливість поєднати своє захоплення туризмом з робочою діяльністю, бути в курсі розвитку туристичної індустрії.
Мапи Гірських Вершин зі Скретч Покриттям. ФОТО Мапи Гірських Вершин зі Скретч Покриттям. ФОТО KULUAR – pick your own peak – це Мапи Гірських Вершин зі Скретч Покриттям. На сьогодні в лінійці продуктів є Мапа Карпат і Мапа Гірських Вершин Світу. Вони представляють собою унікальний візуалізатор, який дозволить Вам відстежувати свої досягнення та планувати нові захоплюючі подорожі.
ТАБІР "ОПРИШКІВСЬКА БАРТА" ТАБІР Для тих, хто планує своє літо.Цьогоріч центр Хорс готується прийняти дітей на таборування у два заїзди.
Раковецький замок, Уніж, равликова ферма. «Компас-тур» відкрив літній сезон сплавів Дністром Раковецький замок, Уніж, равликова ферма. «Компас-тур» відкрив літній сезон сплавів Дністром 4-5 травня Українська туристична компанія «Компас-тур» відкрила літній сезон сплавів Дністром «Дністер-2019».
На Верховинщині загинуло 3 туристів, одного шукають. ВІДЕО На Верховинщині загинуло 3 туристів, одного шукають. ВІДЕО Сьогодні, 6 травня, у селі Красник Верховинського району вантажний автомобіль "ГАЗ-66", який перевозив туристів, перекинувся у річку Чорний Черемош з висоти близько 40 м.