Що робити у Верховині Любите гори, але не любити багатоденні походи з наметами? Хочете усамітнитися, але у цивілізованих умовах? Трішки музеїв, трішки гуляти пішки, можливо цілий день присвятити великій пішохідній мандрівці, але обов’язково повернутися спати у тепле ліжко? То Верховина одразу після закінчення туристичного сезону саме для вас!
Чому Україні потрібен внутрішній туризм Не лаймо соціологів, вони грають, як уміють. Зокрема, йдеться про оцінку кількості українців, які жодного разу не були за кордоном.
14 унікальних природних ландшафтів, схожих на твори мистецтва. ФОТО Наскільки б витонченими і майстерними не здавалися твори сучасних художників, скульпторів і архітекторів, їм ніколи не перевершити творіння природи. Картина не може передати всіх відтінків кольору рослин і мінералів, скульптура не зуміє точно показати вираз очей красуні, і навіть найбільші у світі архітектурні пам’ятники не можуть змагатися за грандіозністю і величчю з неймовірно красивими гротами і високими гірськими масивами. Ось кілька шедеврів, які вражають уяву.
Туристи в пошуках вигідних цін забираються подалі від Одеси Туристичний бум, який пережила в нинішньому році Одеська область, безумовно, вигідний всім, хто працює в сфері сезонного обслуговування. Однак курортний ажіотаж має і негативні сторони: тисячі туристів з усієї країни просто не можуть відпочити, так як банально не вистачає місць.
«Золотий» сплав Дністром. ФОТО. ВІДЕО 21-22 жовтня Компанія «ПАВЛІВ & Кº» провела «Золотий» сплав на катамарані Дністром і закриттям сезону «Дністровський каньйон – 2017».
На Львівщині пройшов Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності 18-20 жовтня у Львівському Палаці мистецтв пройшов Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності – 2017.
ОСІННІЙ СПЛАВ ДНІСТРОМ 21-22 жовтня цього року, за сприятливої погоди, Компанія «ПАВЛІВ & Кº» проведе закриття сезону «Дністровський каньйон – 2017», а також вечірку на березі Дністра для всіх учасників сплаву.
Американці придумали плавучий намет для кемпінгу Сон на воді? Тепер це стало реальністю. Компанія SmithFly зі штату Огайо випустила на ринок туристичних товарів новинку - першу в своєму роді плаваючу намет, яка дозволить відпочивати прямо на поверхні водойми.
Вовк напав на лося в лісовому озері. ВІДЕО Канадець Ден Найстедт зняв на відео битву вовка і лося на озері в Північному Онтаріо. Відповідний ролик він опублікував на своєму YouTube-каналі Dan Nystedt.
Подалі від цивілізації: на фермі розводять зубрів. ФОТО З активним розвитком міст, збільшення кількості транспортних засобів, погіршення екології та багатьох інших факторів доводиться все частіше черпати дози релаксації у місцях більш усамітнених, енергетичних і заспокійливих. В Україні їх можна відшукати безліч і кожне з них по-своєму привабливе, як-от невеличке село Мислівка у Долинському районі Івано-Франківської області.