Як вибрати “правильного” туроператора Як вибрати “правильного” туроператора Свята, вихідні і відпустки кожен з нас хоче провести незабутньо. Для цього ми бороздимо простори інтернету, переглядаємо пропозиції і варіанти. Рідко у кого є час планувати свій час по хвилинах, шукати інформацію про екскурсії, дзвонити в готелі і бронювати місця, отримувати візи. Заощадити нам допомагають професіонали, які працюють на цій ниві, а саме туроператори.
Львів вперше увійшов до ТОП-100 туристичних міст світу Львів вперше увійшов до ТОП-100 туристичних міст світу Львів вперше серед українських міст увійшов до рейтингу ТОП-100 туристичних міст світу, посівши 80-ту сходинку.
Стан розвитку туризму в Івано-Франківській області за 2018 рік Стан розвитку туризму в Івано-Франківській області за 2018 рік 5 грудня, вже традиційно в Івано-Франківській ОДА підвели підсумки нашої спільної з РДА, МВК, ОТГ, НГО річної роботи у сфері туризму на великій звітній нараді, окреслили шляхи реалізації спільних проектів на 2019 рік.
Рятувальники закликають туристів дотримуватися правил безпеки у зимових Карпатах. ВІДЕО Рятувальники закликають туристів дотримуватися правил безпеки у зимових Карпатах. ВІДЕО Інформація для тих, хто вже запланував або планує зимовий відпочинок у горах.
Як не натрапити на шахраїв, орендуючи новорічне житло в Карпатах Як не натрапити на шахраїв, орендуючи новорічне житло в Карпатах Скоро Новий рік.  Більшість людей з нетерпінням чекають цього свята. Вже продумують, як краще його відсвяткувати, вдома чи можливо в горах. Серед українців, є досить популярним святкувати новорічну ніч у Карпатах. Гори, сніг, новорічний настрій, що може бути краще.  Тай щодо витрат, то можна орендувати житло за будь-якою ціною, в якщо ви їдете великою компанією, той взагалі святкування обійдеться дешево.
Бог поршнів і клапанів. Василь Курищук відновлює в Косові мотокультуру. ФОТО Бог поршнів і клапанів. Василь Курищук відновлює в Косові мотокультуру. ФОТО Саме так знайомі та друзі жартома називають косівчанина Василя Курищука. Хто хоч раз побував у його майстерні-музеї, буде вражений ще довго. Наприклад, від розповідей про перше авто в Косові, від екскурсії залами з мототехнікою між гуцульських килимів, постолів, бербениць, ламп з австрійських соляних шахт — та й від самого Курищука.
У Львові відкриють перший в Україні інтерактивний меморіальний музей У Львові відкриють перший в Україні інтерактивний меморіальний музей У Домі Франка буде чутно, як розкладають посуд та як звучить голос Соломії Крушельницької.
Пороми на Дністрі Пороми на Дністрі Пороми здавна використовуються для перевезення пасажирів і транспортних засобів з одного берега на інший. Вони з’явилися тоді, коли у людини виникла потреба долати перешкоди на своєму шляху. На Дністрі існує до десяти поромів, серед яких жоден не стоїть на важливій трасі, але допомагає сполучати села і невеличкі містечка. Серед них є навіть один міжнародний пором.
Вигідний бізнес: агротуризм в Україні може приносити до 500 млн гривень доходу Вигідний бізнес: агротуризм в Україні може приносити до 500 млн гривень доходу У США та Європі агротуризм розвивається вже понад 35 років. В Україні він лише починає зароджуватися. На законодавчому рівні як бізнес цей напрямок досі не визнаний, пише“Агро-Центр”.
На Прикарпатті триває добровільна категоризація туристичних садиб На Прикарпатті триває добровільна категоризація туристичних садиб В Івано-Франківській області продовжується робота щодо проведення добровільної категоризації туристичних садиб на території Івано-Франківської області, інформує прес-службу Івано-Франківської ОДА.