Відпочинок в Карпатах влітку. Куди поїхати та що побачити Відпочинок в Карпатах влітку. Куди поїхати та що побачити Літо вже не за горами і хоча зараз ми всі на карантині по своїх домівках ніхто нам не забороняє думати про хороше та планувати свій літній відпочинок. А для цього ми впевнено пропонуємо вам приїхати в Карпати. Тут можна обрати вакацію на будь-який смак чи гаманець, та й знаходяться Карпати в межах України, а сервіс нічим не гірший за модний європейський. Тож до вашої уваги перелік місць, одне з яких ви обов’язково повинні відвідати.
Проект популяризації внутрішнього туризму розробляють в Держтуризмі Проект популяризації внутрішнього туризму розробляють в Держтуризмі Представники туристичної галузі у владі надаватимуть допомогу учасникам ринку насамперед в частині комунікації та маркетингу.  Відродження туристичної галузі, як в Україні, так і в усьому світі, почнеться з внутрішнього туризму. Такі прогнози робить директор Державного агентства з розвитку туризму Мар’яна Олеськів.
Турагент несе відповідальність за неповідомлення про неоформлення віз... Турагент несе відповідальність за неповідомлення про неоформлення віз... Турагент несе відповідальність за неповідомлення про неоформлення віз для в’їзду до країни відпочинку. Такий висновок зробив ВС в постанові №201/17472/16-ц, текст якої друкує «Закон і Бізнес».
Відновлення сил після карантину Covid-19 Відновлення сил після карантину Covid-19 Пропонуємо у травні 2020 року спільно з УТК "Компас-тур" відновити сили на одноденному сплаві у Дністровському каньйоні.
Запрошуємо усіх представників культури, креативних індустрій та туризму взяти участь в опитуванні Запрошуємо усіх представників культури, креативних індустрій та туризму взяти участь в опитуванні Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Комітетом з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України розробляють пакет підтримки бізнесу в сфері культури, креативних індустрій та туризму, що несе збитки у зв'язку із запровадженням на території України карантинно-обмежувальних заходів з метою попередження поширення захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Заходи з підтримки будуть спрямовані на збереження робочих місць, відновлення оборотного капіталу (грошових коштів для операційної діяльності), основних напрямів діяльності, збереження конкурентоспроможності українських компаній та малого бізнесу.
В пошуках першого збитого літака Другої Світової Війни в околицях Львова В пошуках першого збитого літака Другої Світової Війни в околицях Львова Відомо що Сталін готував потужний наступ на Європу. Тому на західних кордонах СРСР було зосереджено величезну кількість військової техніки, в тому числі і літаків. Гітлер не став чекати поки ця орда все замете на своєму шляху і напав першим. Більшість літаків навіть не встигли злетіти і були знищені ще на землі. Та кілька повітряних боїв між Союзом та Люфтваффе все ж таки відбулося. І сталося це неподалік Львова.
Відкриті навіть у карантин! ТОП-12 аптек-музеїв України Відкриті навіть у карантин! ТОП-12 аптек-музеїв України У той час, коли практично всі музеї України змушені були закритися на карантин, чи не єдиними офіційно доступними для відвідування експозиціями залишилися діючі історичні аптеки з музейними виставками про розвиток фармакології та аптечної справи.
Фото українського рожевого озера потрапило до National Geographic Traveller Фото українського рожевого озера потрапило до National Geographic Traveller Світлина одеського фотографа Євгена Самученка з’явилася на розвороті травневого випуску британського видання про подорожі National Geographic Traveller.
Туризм і карантин через коронавірус COVID-19. ОНОВЛЕНО Туризм і карантин через коронавірус COVID-19. ОНОВЛЕНО Підприємцям у галузі туризму доведеться затягнути паски. Український турбізнес може втратити від $1 млрд до $5млрд, якщо карантин затягнеться.
Верховна Рада України у 18 разів збільшила штрафи для паліїв сухої трави Верховна Рада України у 18 разів збільшила штрафи для паліїв сухої трави Верховна Рада підтримала законопроєкт 2339, який посилює відповідальність за спалювання сухої рослинності в екосистемах України.
Гірські масиви та “райони” Карпат, їхнє розташування Гірські масиви та “райони” Карпат, їхнє розташування Українські Карпати можемо ділити на “райони” різними способами. Серед любителів походів вже існує традиційний поділ території Карпат на “масиви”, “хребти” та “гори”.
Американський глянець відзняв моделей у Карпатах у гуцульському одязі. ФОТО Американський глянець відзняв моделей у Карпатах у гуцульському одязі. ФОТО У Карпатах зняли фотосесію “Hutsul women” для глянцевого журналу Lucy’s. Американський журнал з Денвера відзняв колоритну фотосесію у Карпатах. Випуск журналу датований лютим 2020 року. На світлинах дівчата у гуцульських строях позують на фоні гір, інформує “Галка”.
Інтерактивний пішохідний маршрут створять у Чигирині за сприяння Євросоюзу Інтерактивний пішохідний маршрут створять у Чигирині за сприяння Євросоюзу У 2019 р. Благодійним фондом соціального розвитку НІКЗ «Чигирин» спільно із Національним історико-культурним заповідником «Чигирин» та Чигиринською міською радою було підготовлено грантову заявку «Чигирин. Прогулянка старим містом», в рамках проєкту міні-грантів «ReHERIT: Спільна відповідальність за спільну спадщину». У грудні 2019 р. команда проєкту дізналася радісну новину, що він відібраний для реалізації. Після проходження переговорної процедури та підписання договору було розпочато реалізацію заходів по проекту.
Розвиток туризму в Україні можуть залишити без фінансування Розвиток туризму в Україні можуть залишити без фінансування Проєкт секвестра бюджету депутати розглянуть у понеділок на позачерговлму засіданні Верховної Ради України.
«7 чудес України»: відкривайте рідну країну не виходячи з дому «7 чудес України»: відкривайте рідну країну не виходячи з дому Поки вся країна на карантині, фонд Миколи Томенка «Рідна країна» пропонує всім переглянути фільми про чудеса України і спланувати подорожі по мальовничим місцям. Матеріали також підійдуть для вивчення історії, археології, культурології та мистецтвознавства.
Через паліїв трави загорілися Карпати Через паліїв трави загорілися Карпати У селі Козьова, що у Сколівському районі, місцеві підпалили суху траву на полі. Тепер на Сколівщині горять Карпати.
Чи оговтається після карантину український агротуризм Чи оговтається після карантину український агротуризм Всеукраїнський карантин добряче зруйнував плани кожного. Туристичний напрямок, зокрема агротуризм, не став винятком. Подорожувати Україною не те щоб складно – неможливо зовсім. Непросто буде і після зняття карантинних обмежень – вже зараз експерти прогнозують величезні дири у кишенях посткарантинних українців. Відтак про туристичні поїздки вже зараз перестають мріяти тисячі мешканців України.
Держагентство з туризму набере штат співробітників тільки влітку Держагентство з туризму набере штат співробітників тільки влітку В даний час Державне агентство з розвитку туризму розпочинає роботу над стратегією по відродженню туризму після карантину. Директор Державного агентства з туризму Мар’яна Олеськів залишиться єдиним співробітником агентства, як мінімум, до кінця травня цього року. Про це Олеськів повідомила під час онлайн-зустрічі "Туризм під час і після карантину", яка транслювалася на сторінці Запорізького Туристичного інформаційного центру в соціальній мережі Facebook.
Сільський туризм в Хмельницькій області. ВІДЕО Сільський туризм в Хмельницькій області. ВІДЕО ТВ7+. Сільський туризм. ОСНОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕЧІР ОБЛАСТІ. Запис від 30 березня. Гість студії: Сергій Толстіхін -експерт з розвитку територій.  
10 помилок про туризм, або що заважає нам відправитися на природу? 10 помилок про туризм, або що заважає нам відправитися на природу? Руйнуємо негативні стереотипи про активний туризм, щоб ви відправилися на природу.