Карпатська вузькоколійка і довкола неї: чому варто поїхати у Вигоду Карпатська вузькоколійка і довкола неї: чому варто поїхати у Вигоду Є кілька причин поїхати на вихідний у Вигоду, що за Долиною. Там збереглася унікальна для України вузькоколійна залізниця, і нею ходить екскурсійний потяг – «Карпатський трамвай». Там знаходиться особливий музей «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки».
ПЕТИЦІЯ. Штраф за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків мінімум 50 000 грн ПЕТИЦІЯ. Штраф за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків мінімум 50 000 грн Громадська організація «Мисливці.Риболови.Біозахисники» підписати петицію до Президента України, яка говорить про збільшення штрафу за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків мінімум 50 000 грн.
Михайло Ковтун. Про відповідальний туризм та Дністровський регіональний ландшафтний. АУДІО Михайло Ковтун. Про відповідальний туризм та Дністровський регіональний ландшафтний. АУДІО В теперішніх умовах слово «екологія» набуло зовсім іншого значення. Здається, природа, змучилася нагадувати нам про поважне ставлення до себе і збунтувалася. Що може запропонувати відповідальному туристу ландшафтний парк імені Сергія Дідича? Гість студії: Михайло Ковтун, директор підприємства “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича”.
Оnline-подорожі нашою Україною Оnline-подорожі нашою Україною Українські гіди об'єдналися, аби влаштувати неймовірні online-подорожі нашою країною упродовж карантинного квітня. І це не першоквітневий жарт! Кожен гід дасть тему й лінк на віртуальну прогулянку на власній facebook-сторінці за день до ефіру. Час додали біля дати.  Екскурсії відбуватимуться з балконів/вікон/диванів/авто/вулиць. З презентаціями, жестами, харизмою. Словом, будуть дуууууже різними!
Торнуський перевал закрили, на Яблуницькому — встановили КПП Торнуський перевал закрили, на Яблуницькому — встановили КПП Прохання до усіх громадян краю: у зв’язку з карантинними заходами залишатися вдома та мінімізувати поїздки за межі області.
Віртуальна подорож Прикарпаттям. Центр спадщини Вигодської вузькоколійки Віртуальна подорож Прикарпаттям. Центр спадщини Вигодської вузькоколійки А як минеться карантин – люб’язно запрошуємо до Вигоди, яка має вигідне географічне розташування на межі з Міжгірським та Хустськими районами Закарпаття.
Близько 10% туристичних об'єктів України ризикують збанкрутувати Близько 10% туристичних об'єктів України ризикують збанкрутувати Журналісти Гал-інфо поспілкувались з Головою Асоціації індустрії гостинності України Олександром Лієвим, щоб дізнатися, що очікує на туристичний бізнес України в умовах карантину.
Велосадиба на перехресті світових шляхів Велосадиба на перехресті світових шляхів Як на Закарпатті мандрівниця Аліса Смирна започаткувала новий в Україні вид туристичного бізнесу – велосадибу. Розташована вона в старому колгоспному зерносховищі в селі Дубриничі на Перечинщині, працює сезонно — з кінця весни до осені. Це готель “Добра нуч”, облаштований за принципом “матраценлагер” – де група велосипедистів, яка відкатала день Карпатами, може помитися, посушитися, поїсти та переночувати, разом зі своїми двоколісними друзями.
В Україні для обсервації підготували понад пів сотні готелів і санаторіїв В Україні для обсервації підготували понад пів сотні готелів і санаторіїв Станом на 31 березня в Україні підготували 61 заклад – це готелі та санаторії – для обсервації українців, які прибувають з-за кордону.
До уваги керівників закладів розміщення Івано-Франківщини До уваги керівників закладів розміщення Івано-Франківщини До уваги керівників закладів розміщення Івано-Франківської області.
В Україні побачила світ книжка «ПОШУК ЛІТАКІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ» В Україні побачила світ книжка «ПОШУК ЛІТАКІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ» "Результатом наших пошуків літаків Другої світової війни на теренах Західної України стала книжка, яку ми видали обмеженим накладом" - Андрій Риштун
Чому річки звивисті. ВІДЕО Чому річки звивисті. ВІДЕО У порівнянні з гірськи́ми річка́ми, які стікають донизу, зви́виста річка на рівни́ні може видава́тися спокійною та неквапли́вою. На відкритих рівнинах кам'янисті стіни змінюються м'яким ґрунтом, даючи́ річкам набагато більше свободи, щоб переміщувати свої нано́си і прокладати власні постійно мінливі ру́сла до моря: рі́чища, які майже ніколи не бувають прямими.
Апітуризм (медовий туризм, бджолиний туризм) Апітуризм (медовий туризм, бджолиний туризм) Апітуризм (медовий туризм, бджолиний туризм) - різновид туризму, що має на меті дегустацію, споживання, купівлю продуктів бджільництва (мед, віск, прополіс, маточне молочко, бджолина отрута, бджолиний підмор, перга, забрус, гомогенат з трутневих личинок) безпосередньо на місці у виробника.
Посібник для громад зі створення продуктів природного туризму Посібник для громад зі створення продуктів природного туризму Видання підготовлено в рамках проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів в Східних Карпатах», що виконується в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007- 2013 і фінансується з фондів Європейського Союзу через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства.
Як вперше підкорювали зимову Говерлу наприкінці ХІХ століття. ФОТО Як вперше підкорювали зимову Говерлу наприкінці ХІХ століття. ФОТО У 1893-му році такий собі пан Тадеуш Смольоховські почав проводити ризиковані соло-виходи на зимові схили Східних Карпат, та ще двоє відчайдух з Татарова Юзеф Шнайдер і Маріан Малашиньскі почали розкатувати Карпати на лижах марки "Пан склепав з чого Бог послав", а посилав, мабуть, шось файне, бо працювали ті добродії в конторі лісничої управи. "Зимою 1897 р. Шнайдер із колегами чи то не мав шо робити, чи то вино йому червененькой шось їм помутило в копоні - взяли та зійшли на Говерлу.
Рівнянин, який нещодавно повернувся з Італії, самоізолювався біля річки Рівнянин, який нещодавно повернувся з Італії, самоізолювався  біля річки Олег Сачук з Рівненщини, який нещодавно повернувся з Італії, самоізолювався і поселився біля річки. Чоловік працює водієм-експедитором. Однією з його останніх поїздок була саме Італія. Він знав про те, що карантину не уникнути, тому вирішив самоізолюватись - залишитись в селі біля річки Горинь. 
Що таке “голі відпустки”? Що таке “голі відпустки”? На початку 2020 року видання Forbes назвало “голі відпустки” модним туристичним трендом, який набирає популярність в усьому світі.
Про радіозв'язок в горах. ВІДЕО Про радіозв'язок в горах. ВІДЕО Про радіозв'язок в горах. Інтерв'ю з Максом і Святославом з клубу Зелена Хвиля
Масштабне карстове провалля біля Стебника з висоти пташиного польоту Масштабне карстове провалля біля Стебника з висоти пташиного польоту 15 березня 2020 року, близько 11 години, утворилося нове карстове провалля поблизу Стебника, що у Дрогобицькому районі. Постраждалих немає.
Карпати - Туманні острови. ВІДЕО Карпати - Туманні острови. ВІДЕО Із зимовими Карпатами в мене окремі відносини - три роки поспіль я бачив лише туман (і друзів по команді). Після двох днів стабільного густого туману я вже не очікував побачити щось далі 10-15 метрів. Проте останній світанок мене приголомшив розповідає Seencleyr_113 .