Пороми на Дністрі Пороми на Дністрі Пороми здавна використовуються для перевезення пасажирів і транспортних засобів з одного берега на інший. Вони з’явилися тоді, коли у людини виникла потреба долати перешкоди на своєму шляху. На Дністрі існує до десяти поромів, серед яких жоден не стоїть на важливій трасі, але допомагає сполучати села і невеличкі містечка. Серед них є навіть один міжнародний пором.
Вигідний бізнес: агротуризм в Україні може приносити до 500 млн гривень доходу Вигідний бізнес: агротуризм в Україні може приносити до 500 млн гривень доходу У США та Європі агротуризм розвивається вже понад 35 років. В Україні він лише починає зароджуватися. На законодавчому рівні як бізнес цей напрямок досі не визнаний, пише“Агро-Центр”.
На Прикарпатті триває добровільна категоризація туристичних садиб На Прикарпатті триває добровільна категоризація туристичних садиб В Івано-Франківській області продовжується робота щодо проведення добровільної категоризації туристичних садиб на території Івано-Франківської області, інформує прес-службу Івано-Франківської ОДА.
Топ-10 сервісів, які зроблять відпустку дешевшою і цікавішою Топ-10 сервісів, які зроблять відпустку дешевшою і цікавішою "Безвіз" дав можливість українцям частіше виїжджати за кордон. Тепер всіх цікавить питання, як дешевше долетіти і де краще оселитися. Економічна правда підібрала сервіси, які зроблять поїздку і вигіднішою, і цікавішою.
Безпека туриста зимою в Українських Карпатах Безпека туриста зимою в Українських Карпатах У місті Калуші 22 листопада 2018 року пройде зустріч із рятувальниками на тему: "Безпека туриста зимою в Українських Карпатах".
10 причин купити трекінгові палиці 10 причин купити трекінгові палиці Багато хто зараз зададуть собі питання, а що це таке, трекінг? Якщо перекласти з англійської мови це слово дослівно, то вийде, що трекінг - це піший туризм. Значить, здаємо квитки на поїзд і купуємо палиці. По суті, трекінг - подорож по пересіченій місцевості. Трекінгові маршрути можуть проходити по горах, вздовж русла річки або узбережжя моря, через тайгові нетрі, а також з різних населених пунктів.
Український бренд M-TАС Український бренд M-TАС Український бренд M-TAC виготовляє військовий одяг і спорядження та якісний одяг у стилі мілітарі для активного відпочинку.
Безпека туриста в Українських Карпатах Безпека туриста в Українських Карпатах Кожна туристична подорож залишає слід в житті мандрівника, бо є незабутньою подією, насиченою новими знаннями про невідомі краї та власні можливості. Проте у далекій дорозі, за тридев’ять земель від рідного порогу, не оминути екстремальних ситуацій і непередбачуваних труднощів. Долаючи їх, турист складає важливий життєвий іспит – на витривалість, мужність, силу волі, фізичну загартованість і любов до рідного краю. 
Сільська садиба: 7 питань для роздумів перед стартом Сільська садиба: 7 питань для роздумів перед стартом Кожна власна справа має свій початок, господарі сільської садиби повинні дати відповідь на перелік важливих питань, з метою аналізу очікуваних показників, оцінки стратегії, коригування планів дій.
Glamping, або кемп класу "люкс" вже в Україні Glamping, або кемп класу Нарешті це сталося! Радіємо, що в Україні з'явилася вітчизняна компанія з виробництва глемепів. Амбітні цілі, власне виробництво в Україні, реалістичні оцінки ринку, готові фінансові моделі для інвесторів і величезне поле для розвитку в усіх без винятку регіонах країни.