Як виглядало судноплавство на Дністрі 100 років тому Як виглядало судноплавство на Дністрі 100 років тому Дністер впродовж багатьох тисячоліть відігравав роль основної транспортної артерії, що зв’язувала Прикарпаття і пониззя з Балканами.
Дністровські ГЕС: ризик, реакція суспільства та плани Уряду Дністровські ГЕС: ризик, реакція суспільства та плани Уряду Через будівництво Гідроелектростанцій на Дністрі, виникне чимало екологічних проблем. Дністровський каньйон, який належить до унікальних природних комплексів і яким немає аналогів у Європі, опиниться під загрозою руйнування, деградації та знищення.
Як калушани розсікали хвилі Домбровського кар’єру Як калушани розсікали хвилі Домбровського кар’єру 11 листопада 2018 року Українська туристична компанія «Компас-Тур» організувала гарячу подію для всіх бажаючих  каякінг у Домбровському кар’єрі, який знаходиться у місті Калуші.
Каякінг у Домбровському кар’єрі Каякінг у Домбровському кар’єрі 11 листопада 2018 року Українська туристична компанія «Компас-Тур» запрошує всіх бажаючих на каякінг у Домбровському кар’єрі, який знаходиться у місті Калуші.
Похід на гору Говерла – мрія Похід на гору Говерла – мрія 10 листопада 2018 року, група туристів з Калуша піднялась на найвищу вершину України Говерлу.
ЇЖА ТА ПОСУД ДЛЯ ГІР ЇЖА ТА ПОСУД ДЛЯ ГІР На Карпати опускається ніч, — сонце швидко ховається за високі хребти… Група молодих людей сидить біля вогню, — співають пісень та насолоджуються краєвидами, а в казанку щось апетитно булькає… Зазвичай так люди уявляють собі похід в гори. Але що саме варто брати їсти та пити? Далі читаємо кілька порад для туриста початківця.
Як зробити участь у ярмарку, виставці ефективною Як зробити участь у ярмарку, виставці ефективною Виставки, ярмарки чи інші галузеві заходи в індустрії туризму– це дієві інструменти, якими  користуються усі провідні учасники ринку.
Експерт Світової туристичної організації назвав найперспективніші види туризму для України Експерт Світової туристичної організації назвав найперспективніші види туризму для України В межах туристичної панелі 18 Міжнародного економічного форуму журналісти Дивись.info поспілкувалися з координатором зі зв’язків з країнами Світової туристичної організації UNWTO Бекою Джакелі.
ФайнаBerry: агротуризм - це цікаво для міських жителів, що виросли «на асфальті» ФайнаBerry: агротуризм - це цікаво для міських жителів, що виросли «на асфальті» Повернувшись з фронту у березні 2015 року, ветеран АТО Микола Стецьків задумав створити власну справу. Заснувавши ферму на 10 сотках, він за три роки збільшив її розмір у дев’ять разів. Планує розвинути агротуризм, що збільшить кількість туристів, а отже, сприятиме створенню нових робочих місць для місцевих мешканців.
Радіозв’язок для всіх екстремалів (загальний 5-й канал) Радіозв’язок для всіх екстремалів (загальний 5-й канал) Так як народ тусується тут екстремальний, і багато хто користується портативними раціями — варто знати про «5-й загальний канал виклику або аварійний канал». Всяке буває!