Калуський рятувальник розповів про небезпеку одноденних зимових походів Калуський рятувальник розповів про небезпеку одноденних зимових походів Гіди, як правило, — люди з досвідом, тож, і спорядження вони повинні мати більше. Якщо в групі два гіда, то сміливо можна на двох брати по карімату, невеликому спальнику, намету, пуховики, хімічні грілки, запасні рукавички, шапки, по два термопокривала.
В Україні вимагають податкових канікул у сфері туризму та розваг В Україні вимагають податкових канікул у сфері туризму та розваг На сайті президента України з’явилася петиція з вимогою влаштувати податкові канікули для підприємств сфери послуг через коронавірус та початок економічної кризи.
Триває розробка мережі маршрутів «Карпатської дороги смаку» Триває розробка мережі маршрутів «Карпатської дороги смаку» Упродовж тижня на Івано-Франківщині відбуваються семінари з метою інформування виробників локальних продуктів харчування про створення мережі гастрономічних маршрутів під загальною назвою - «Дороги вина та смаку України». 10 березня відбулась зустріч у м. Коломиї, 11 березня - у м. Косові, 12 березня - у с-щі Верховина. На 16 березня запланована подія у м. Яремче.
ТСН разом з експертами вирушила в освітній тур до Космачівської ОТГ ТСН разом з експертами вирушила в освітній тур до Космачівської ОТГ Красиве довкілля та унікальні людські вміння - і всім цим не користуватися. Ба більше, не вірити у себе та свої сили. Чому одне з найкрасивіших сіл Карпат із унікальним гуцульським духом лишається бідним і маловідомим для українців? І що з цим можна зробити? Команда ТСН разом з експертами вирушила в освітній тур до об'єднаної територіальної громади на Прикарпатті.
Триває розробка турів вихідного дня з досвідом живої спадщини Карпат Триває розробка турів вихідного дня з досвідом живої спадщини Карпат Упродовж 4-6 березня в м. Телькібаня (Угорщина) управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації бере участь у робочому засіданні Наглядової ради проєкту міжнародної технічної допомоги «52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці».
Бубнище: Скелі Довбуша. ВІДЕО Бубнище: Скелі Довбуша. ВІДЕО Численними таємницями сповнені Карпати… В цих місцях легендарний опришок Довбуш ховав своє золото, переховувався у печері зі замовленим каменем, що розсувався від чарівного слова. Кажуть також про «руський путь» на Захід, про монастир видовбаний в печерах. Скелі Довбуша – унікальний природній комплекс, пристосований людьми під городище.
5 найкрасивіших ратуш Західної України 5 найкрасивіших ратуш Західної України У XIV-XVIII столітті у багатьох українських містах почали виникати ратуші. Ратуша — споруда, в якій перебувала міська влада. Вона зазвичай чотирикутна в плані та з вежею, що інколи стоїть окремо. Як правило, була одним із найважливіших громадських (зазвичай пишно збудованих і оздоблених) будинків міста
Чи потрібен в сільському туризмі маркетинг? Чи потрібен в сільському туризмі маркетинг? Маркетинг це не просто важлива складова успіху в бізнес діяльності, але й основа для успішних продаж послуг та продуктів. Якщо не буде клієнтів та продажів, існування власної справи, бізнесу сільської садиби буде під загрозою існування.
Зібралися в гори – зареєструйте маршрут Зібралися в гори – зареєструйте маршрут Рятувальники наполегливо радять громадянам реєструвати свої маршрути.
В обсерваторії на Попі Івані планують встановити телескопи В обсерваторії на Попі Івані планують встановити телескопи В Івано-Франківській області на горі Піп Іван у Карпат на будівлі колишньої обсерваторії Білий Слон, яка знаходиться на реконструкції, планують встановити два телескопи – навчальний та для наукових проєктів, пов’язаних з космосом.
Кабмін призначив Мар'яну Олеськів головою Держагентства розвитку туризму Кабмін призначив Мар'яну Олеськів головою Держагентства розвитку туризму Кабінет міністрів призначив Мар'яну Олеськів головою Державного агентства розвитку туризму.
Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2020» Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2020» Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2020» – це друга виставка, яка об’єднає у м. Калуші представників  сфери туризму всієї Івано-Франківської області, стане майданчиком для зустрічей представників регіональних і міжрегіональних туристичних організацій, закладів розміщення, оздоровлення, виробників туристичного спорядження тощо.
Про що мовчать гори Про що мовчать гори Герої цього матеріалу мають за плечима багато десятків походів у гори, без гір вони не уявляють свого життя. А тому й цікавих історій там назбирали немало: прекрасних, смішних, небезпечних і навіть містичних. Вони знають, як гніваються озера, куди після походу діваються собаки-провідники, чому не треба дивитися в очі Чорного Туриста і чи справді варто боятися ведмедів.
Гірський рятувальний центр презентував карпатську пошукову мережу SWIFT. ВІДЕО Гірський рятувальний центр презентував карпатську пошукову мережу SWIFT. ВІДЕО Проект “SWIFT” – це карпатська пошуково-рятувальна мережа, яка розрахована на рятувальників і волонтерів, котрі водять туристів горами. У студії Суспільного говоримо про те, наскільки на Прикарпатті розвинена мережа гірських рятувальників, і як проєкт "SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа" вплине на її розвиток.  Гості студії: громадські рятувальники Ростислав Мартинюк (Прикарпаття), Олександр Шевченко (ЛЬвівщина),Томаш Влох (Польща).
Радіозв’язок для всіх екстремалів (загальний 5-й канал) Радіозв’язок для всіх екстремалів (загальний 5-й канал) Так як народ тусується тут екстремальний, і багато хто користується портативними раціями — варто знати про «5-й загальний канал виклику або аварійний канал». Всяке буває!
Обсерваторію на горі Піп Іван планують перетворити у туристичний об’єкт Обсерваторію на горі Піп Іван планують перетворити у туристичний об’єкт 20 лютого у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся круглий стіл з обговорення впливу результатів реалізації проєкту «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» PIMReC на розвиток туристичного бізнесу в Івано-Франківської області та прикордонних територій.
Знайдені туристи заблукали у Закарпатті через ігнорування попереджень про негоду. ВІДЕО Знайдені туристи заблукали у Закарпатті через ігнорування попереджень про негоду. ВІДЕО Після багатогодинних пошуків рятувальникам вдалося знайти групу туристів, яка зникла напередодні. Пошуки ускладнювали снігопади і значний ризик сходження лавин. В якому стані туристи після пережитого і як вдалося на них вийти – дивіться далі. Випуск ТСН.19:30 за 24 лютого 2020 року.
В Івано-Франківській області відбулась дискусія про стратегічний розвиток туризму В Івано-Франківській області відбулась дискусія про стратегічний розвиток туризму 24 лютого в м. Івано-Франківську відбулась стратегічна сесія експертів «Туризм Івано-Франківської області 2030». У 2020 році завершується реалізація комплексної регіональної цільової програми розвитку туризму в області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 16.10.2015 року № 1820-39/2015.
Туристи зможуть побачити «Вервольф» у первинному вигляді Туристи зможуть побачити «Вервольф» у первинному вигляді Ставку Гітлера «Вервольф» в Історико-меморіальному комплексі пам’яті жертв нацизму, що на Вінниччині, планують «відновити» для туристів у первинному вигляді за допомогою технологій доповненої реальності.
Туристичний бум в Батумі (Грузія): як на цьому заробити українцям Туристичний бум в Батумі (Грузія): як на цьому заробити українцям Все більше людей з різних країн світу вибирають сонячне європейське місто Батумі не тільки для відпочинку, але і для заробітку. Як отримувати постійний дохід від інвестицій в нерухомість, запитаєте Ви?