ФайнаBerry: агротуризм - це цікаво для міських жителів, що виросли «на асфальті» ФайнаBerry: агротуризм - це цікаво для міських жителів, що виросли «на асфальті» Повернувшись з фронту у березні 2015 року, ветеран АТО Микола Стецьків задумав створити власну справу. Заснувавши ферму на 10 сотках, він за три роки збільшив її розмір у дев’ять разів. Планує розвинути агротуризм, що збільшить кількість туристів, а отже, сприятиме створенню нових робочих місць для місцевих мешканців.
Радіозв’язок для всіх екстремалів (загальний 5-й канал) Радіозв’язок для всіх екстремалів (загальний 5-й канал) Так як народ тусується тут екстремальний, і багато хто користується портативними раціями — варто знати про «5-й загальний канал виклику або аварійний канал». Всяке буває!
Закарпатський фестиваль пряників 2018р. Закарпатський фестиваль пряників 2018р. Фестиваль пряників – чудова ідея приїхати в Ужгород. Можливість отримати естетичне задоволення, поспілкуватись з майстрами та звісно продегустувати та купити подарунки на Миколая та Новий Рік.
На Франківщині почалися зйомки документалки про вузькоколійки України і Швейцарії На Франківщині почалися зйомки документалки про вузькоколійки України і Швейцарії На Прикарпатті кінокомпанія "Прайм Сторі Пікчерс" розпочала зйомки українсько-швейцарського документального фільму про вузькоколійки України та Швейцарії.
Секрети ціни “гарячих турів” Секрети ціни “гарячих турів” Сьогодні ми часто чуємо вислів "гарячі тури", "гарячі путівки", які дозволяють туристам відпочивати зовсім недорого. Цікаво, а звідки ж беруться такі низькі ціни на відпочинок в готелях?
Дорога до водоспаду «Дівочі сльози». ФОТО Дорога до водоспаду «Дівочі сльози». ФОТО Спокійний плин Дністра під перешіптування довголітніх дерев, розчищений від чагарників туристичний маршрут берегом ріки, шість альтанок і поруч ящики для сміття – такою є дорога до водоспаду «Дівочі сльози» та «Печери монаха» біля села Ісаків Тлумацького району. Завдяки VІІІ обласному конкурсу проектів і програм місцевого самоврядування громада села облаштувала тут туристично-рекреаційну зону.
У Калуші шукають інвестора, щоб створити паб-музей У Калуші шукають інвестора, щоб створити паб-музей Про це йшлося на зустрічі в центрі громадських ініціатив «Вільний простір», яку організував головний спеціаліст з розвитку туризму управління економіки міськради Віктор Павлів.
Гірські рятувальники готуються до зими. ФОТО Гірські рятувальники готуються до зими. ФОТО На горі Попіван або Чорногорі, в колишній обсерваторії, третій рік працює Явірницьке пошуково-рятувальне відділення. На сьогодні це єдиний такий пункт у високогір’ї Українських Карпат. Скоро зима, а на Чорногорі вона вже з’являється майже щоранку. «Репортер» розпитав тамтешнього керівника Василя Фіцака, як їм працюється у холоди.
ОФФ-РОУД ПОКАТУХИ З «ROKSOLANA TROPHY»: ВІДОМІ ПОДРОБИЦІ!!! ОФФ-РОУД ПОКАТУХИ З «ROKSOLANA TROPHY»: ВІДОМІ ПОДРОБИЦІ!!! Запрошуємо взяти участь у змаганні з трофі-рейду і джип-тріалу «Roksolana TROPHY», що проводитиметься з 3 по 4 листопада цього року. Вже традиційно, змагання відбудуться на теренах мальовничого Рогатинського району Івано-Франківської області.
Свірзький замок вперше за 50 років відкриють для відвідувачів Свірзький замок вперше за 50 років відкриють для відвідувачів У суботу, 20 жовтня, усередині Свірзького замку, що в Перемишлянському районі, вперше за близько 50 років відбудеться виставка. Вона проходитиме до кінця листопада і стосуватиметься історії замку. Досі замок був закритий для відвідувачів через непристосованість приміщень під мистецькі проекти.